• HORMANN
  • WISNIOWSKI
  • DAKO
  • ISOTRA
 Newsletter
 Udalosti
 Sociálne počítadlá
 Obchodná kancelária
Levit s. r. o.
  1. mája 709/2 Pasáž Liptáčik
  031 01   Liptovský Mikuláš
  tel.: +421 917546147
 

QR code

DOBROPLAST

Plastové okná P-Line

Plastové okná P-Line

Okná P-Line sa vyznačujú vynikajúcimi technickými hodnotami. Vždy sa vyrábajú pre vás individuálne a ponúkajú množstvo variácií, napríklad s rozsiahlym sortimentom laminovacích fólií. Navyše sú mimoriadne pohodlné a optimálne sa udržiavajú, dodajú atraktívny dizajn každej fasáde. Nový okenný systém P-Line zaručuje ešte lepšiu tepelnú izoláciu s moderným komorovým dizajnom.
zobraziť celý článok...

Plastové okná Avangard 7000

Plastové okná Avangard 7000

Okná vyrobené z profilu Avantgarde 7000 zaisťujú optimálnu tepelnú a akustickú izoláciu. Je možné použitie trojskiel so súčiniteľom Ug=0,7 W/m2K, čo výrazne znižuje náklady na spotrebu energií.

Snehovo biela a stálosť farby spolu s možnosťou výberu farieb dyhy zvyšujú estetické hodnoty produktu.
zobraziť celý článok...

Plastové okná Avangard 9000

Plastové okná Avangard 9000

Okná vyrobená z pololícovaného profilu Avantgarde 9000 zaisťujú optimálnu tepelnú a akustickú izoláciu. Je možné použitie trojskiel so súčiniteľom Ug=0,7 W/m2K, čo výrazne znižuje náklady na spotrebu energií. Snehovo biela a stálosť farby spolu s možnosťou výberu farieb dyhy zvyšujú estetické hodnoty produktu.
zobraziť celý článok...

Plastové okná Ovlo Clasic

Plastové okná Ovlo Clasic

Moderná architektúra vyžaduje čím ďalej tým vyššie štandardy. Okná OVLO Classic predstavujú odpoveď na tie najnáročnejšie očakávania. Spojujú v sebe najvyššiu kvalitu prevedenia, estetiku, stálosť, bezpečnosť a pohodlie. Okná OVLO Classic sú vyššou triedou profilov spojených s nesmierne atraktívnou cenou. Zdravé a ekologické bezolovnaté profily vyrábané na území zelených pľúc Poľska.
zobraziť celý článok...

Plastové okná Ovlo

Plastové okná Ovlo

Moderná architektúra vyžaduje čím ďalej tým vyššie štandardy. Okná OVLO predstavujú odpoveď na tie najnáročnejšie očakávania. Spájajú v sebe najvyššiu kvalitu prevedenia, estetiku, stálosť, bezpečnosť a pohodlie. Okná OVLO sú vyššou triedou profilov spojených s nesmierne atraktívnou cenou. Zdravé a ekologické bezolovnaté profily vyrábané na území zelených pľúc Poľska.
zobraziť celý článok...

Plastové okná Encore

Plastové okná Encore

Novátorský systém ENCORE so zatepľovacími vložkami disponuje perfektnými tepelne - izolačnými vlastnosťami. Vytvorený s ohľadom na najlepšiu ochranu vášho domu a maximálnu redukciu energetických strát. Okná v systéme ENCORE sú určené predovšetkým pre energeticky úsporné a pasívne stavby. Kombinácia dokonalých izolačných parametrov s atraktívnou cenou z okien ENCORE činí voľbu bez kompromisov.
zobraziť celý článok...

Ponuka farieb

Tu si môžete požiadať o cenovú ponuku okná DOBROPLAST

V prípade ako potrebujete zadať viac druhov okien zadajte prosím každý druh na samostatnom formulári.

  • ...Vybrať súbor
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.