• HORMANN
  • WISNIOWSKI
  • DAKO
 Newsletter
 Udalosti
 Sociálne počítadlá
 Obchodná kancelária
Levit s. r. o.
  1. mája 709/2 Pasáž Liptáčik
  031 01   Liptovský Mikuláš
  tel.: +421 917546147
 

QR code

ZÁHRADNÉ DOMČEKY

KONFIGURÁTOR ZÁHRADNÝCH DOMČEKOV - AKCIA

Kliknite na obrázok a nakonfigurujte si svoj záhradný domček v akciovej cene. Pošlite nám svoju požiadavku a pripravíme pre Vás nezáväznú ponuku. Následne Vás budeme kontaktovať.

HORMANN KOMPLETNÁ PONUKA

HORMANN KOMPLETNÁ PONUKA

Domčeky na náradie od spoločnosti Hörmann si môžete vytvoriť podľa vlastných predstáv, a preto presne splnia vaše predstavy. Už nikdy nebudete musieť rozmýšľať, kam odložíte svoje záhradné nástroje– náradie, gril a kvalitné stroje, elektrické bicykle či záhradný nábytok si tu nájdu svoje ideálne miesto.

Kombinujte rôzne štýly, farby, veľkosti a vhodné príslušenstvo pre váš dokonalý domček na náradie a chýbajúci úložný priestor alebo neporiadok už budú minulosťou. Nadčasový dizajn a odolné materiály našich záhradných domčekov od spoločnosti Hörmann bez problémov zapadnú do každého štýlu.

Navyše pomáhate životnému prostrediu, pretože naše domčeky na náradie Berry sú 100 % klimaticky neutrálne. Na celkovú výrobu používame ekologický prúd a zvyšné emisie kompenzujeme podporou projektov na ochranu klímy v spolupráci s ClimatePartner.
zobraziť celý článok...

POŽIADAJTE O CENOVÚ PONUKU

  • ...Vybrať súbor
  •  captcha»
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.